Kurumsal Çözümlerimiz /

Çalışma alanlarınızda ihtiyaç duyacağınız her türlü teknolojik destek ve kurulum hizmeti ile sizinleyiz. ...

SÖZLEŞMELİ TEKNİK DESTEK

En çok tercih edilen çalışma yöntemidir. ACC Bilişim ile firmanız arasında imzalanan yıllık Teknik Servis sözleşmesi sizi hem fazla iş, hem fazla zaman hem de fazla nakit kaybından kurtarır.

SİSTEM YEDEKLEME / BACK-UP

İş güvenliği ve devamlılığı burada başlar. Bu konuda sisteminizi güvenilir bir yere emanet etmek çok önemlidir. ACC Bilişim, mevcut olan en güvenilir yedekleme ve felaket kurtarma çözümlerini sunar.

İNTERNET GÜVENLİĞİ

Virüsler, hackerlar, saldırılar... Bununla birlikte çalışanlarınızın sosyal medyada sizi zor durumda bırakan paylaşımları. İnternet üzerindeki tüm tehditlere karşı sizi koruyoruz.

HOSTİNG HİZMETLERİ

Sınırları kaldırıyoruz. Sınırsız Web alanı, sınırsız mail kotası, sınırsız trafik... Başlangıç seviyesinden kurumsal çözümlere, ihtiyacınıza en uygun hosting sistemi için ACC Hosting hizmetinizde...

SATIŞ VE PAZARLAMA

Teknolojik ürünler satın alma konusunda destek mi arıyorsunuz? ACC Bilişim'in perakende ve kurumsal satış fiyatlarını görmeden ve ihtiyacınıza uygun ürünler hakkında gerekli detaylı bilgileri öğrenmeden karar vermeyin.

WEB TASARIM

İnternet ortamında kurumsal kimlik tanıtımı için en çok tercih edilen yöntem Web siteleridir. İstekleriniz doğrultusunda en uygun tasarım ile kurumsal kimliğinizi tanıtmakta size yardımcı olmak için ACC Bilişim hizmetinizde..