Hakkımızda /

ACC BİLİŞİM BİLGİSAYAR VE GÜV.SİS.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. hakkında bilmek isteyecekleriniz...

BİZ KİMİZ?

2014 Mayıs ayında kurulan ACC Bilişim Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti., kurucularının deneyimleri ve birikimleri ile sektörde öncü olmayı hedeflemiş ve geçen çok kısa sürede önemli projeleri gerçekleştirmiştir.

NELER YAPIYORUZ?

İçerisinde yer aldığımız sektörde kaliteli projeler ve uygulamalar üretmeyi amaçlamaktayız. Bu amaç doğrultusunda, firmamız hizmetinde deneyimli teknik personel ile gerekli teknolojik donanımları kullanarak hizmet vermektedir.

Bilişim, Network, Server Sistemleri, Veri güvenliği, Hosting hizmetleri gibi pek çok alanda hizmet veren ACC Bilişim, aynı zamanda Network Kurulumları, Kapalı devre kamera sistemleri, Personel takip sistemleri(PDKS), Kartlı geçiş sistemleri gibi projelerinizde de çözümler üretmekte ve memnuniyetinizi sağlamayı amaçlamaktadır. Firmamızın Elektrik/Enerji Proje departmanı siz müşterilerimizin, hem zayıf akım hem de kuvvetli akım projelerinizde çözüm odaklı çalışmakta ve anahtar teslim proje hizmeti sunmaktadır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Şirketimiz kalite anlayışı, ulusal ve uluslararası teknik standart, yönetmelik ve şartnamelere uygun, ekonomik, uygulanabilir ve işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek proje ve uygulamaları hedeflenen süreler içerisinde tamamlamak ve müşteriye sunmaktır.
Kurumsal Müşterilerimizin karşılaşabileceği Server Sistemleri, Kullanıcı Bilgisayarları, Network Sorunları, Veri Güvenliği gibi pek çok sorun için müşterilerimize sözleşmeli veya çağrı başı teknik destek hizmeti sunarak, problemlerinizi en kısa sürede ve en kalıcı şekilde çözmeyi amaçlıyoruz.

Ayrıca çalışanlarımızın ve birlikte çalıştığımız firmaların istek ve görüşlerini dinleyerek şirketin büyümesinde, projelerin sağlıklı olarak tamamlanmasında rol sahibi olmalarını sağlamak şirketimiz için başlıca kurallardan birisidir.

Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.
Saygılarımızla...

Başlıca Projelerimiz

"FİNAL BAĞLICA KOLEJİ VE ANADOLU LİSESİ - Network kablolama, kapalı devre kamera sistemi, dahili müzik ve anons sistemi, telefon ve santral sistemi, yangın ve alarm sistemi kurulumları."
Proje detayları için tıklayın...

"EVREN GRUP A.Ş. - Network kablolama, kapalı devre kamera sistemi, dahili müzik ve anons sistemi, telefon ve santral sistemi, yangın ve alarm sistemi kurulumları. "
Proje detayları için tıklayın...

"VYMEP MÜHENDİSLİK SAĞLIK BAKANLIĞI ŞANTİYESİ - Uzaynet çanak internet kurulumu, network kablolama ve PDKS personel takip sistemi kurulumları"
Proje detayları için tıklayın...

"BH GIDA VE TÜKETİM MALLARI PAZ. LTD. ŞTİ. - Elektrik tesisatı ve aydınlatma sistemi yenilenmesi"
Proje detayları için tıklayın...

"BEŞER ECZA DEPOSU A.Ş. - Elektrik tesisatı, aydınlatma, paratoner, asansör, deprem sensörü (anahtar teslim) kurulumu"
Proje detayları için tıklayın...

"BEŞER ECZA DEPOSU A.Ş - Network kablolama, telefon kablolama ve kapalı devre kamera sistemi"
Proje detayları için tıklayın...

"MUSTAFA EKŞİ İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - PDKS(Personel Devam Takip Sistemi) kurulumu"
Proje detayları için tıklayın...

"TADEK EĞİTİM A.Ş. - Elektrik tesisatı, pano kurulumu ve aydınlatma"
Proje detayları için tıklayın...

"HİSARCIKLIOĞLU A.Ş. - Parmak okuyucu personel geçiş ve kontrol sistemi"
Proje detayları için tıklayın...

"TETICO TEKNİK TİCARET A.Ş. - Kartlı geçiş sistemi"
Proje detayları için tıklayın...